Pracownik ds. logistyki (również z orzeczeniem)
Manpower
Łódź, Łódzkie
‎12 godz. temu
source : Lento.pl

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Manpower jest międzynarodową firmą dającą możliwość zdobycia doświadczenia w wielu branżach. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko : Pracownik ds.

logistyki (również z orzeczeniem) Obowiązki :

  • Kontrola jakości towaru
  • Kompletacja towaru do wysyłki
  • Skanowanie towaru Oferujemy :
  • Prace w systemie zmianowym
  • Stawkę godzinową + premie
  • Stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Realną perspektywę bezpośredniego zatrudnienia i awansu w strukturach klienta w późniejszym okresie
  • Dostęp do bogatej oferty benefitów pozapłacowych : karty Multisport, prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia, atrakcyjnych zniżek pracowniczych w wielu firmach! Czego oczekujemy :
  • Chęci i motywacji do pracy
  • Pozytywnego nastawienia Jesteśmy pracodawcą otwartym na współpracę z osobami niepełnosprawnymi. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 668 895 930, 734 108 163
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych