GL Accountant with Italian
Talentuno Technologies
Warszawa
4 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

GL Accountant with Italian Warszawa

Opis stanowiska

Jakie byłyby Twoje obowiązki?

  • Weryfikacja i przetwarzanie dokumentów księgowych
  • Wpisy w dzienniku księgowym Księgi Głównej
  • Uzgadnianie kont bilansowych
  • Prowadzenie księgi środków trwałych
  • Dostarczanie danych i analiz do celów audytu
  • Przygotowywanie raportów korporacyjne zgodnie z MSSF
  • Czego oczekujemy?

  • Doświadczenie w księgowości
  • Doświadczenie w rachunkowości księgi głównej (GL) - mile widziane
  • Chęć do rozwoju w dziale księgi głównej
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego
  • Wiedza na temat stosowania narzędzi księgowych i systemów IT (SAP jako plus)
  • Mile widziany kwalifikowany certyfikat księgowego (CA, ACCA, CIMA lub równoważny)
  • Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (6000-8500 pln brutto) + bogaty pakiet benefitów
  • Ekscytująca praca w międzynarodowej firmie, z możliwością prowadzenia i wspierania różnych
  • projektów i działań
  • Pracę w różnorodnym i wspierającym zespole profesjonalistów
  • Specjalne szkolenie dostosowane do Twoich potrzeb i celów zawodowych
  • Możliwość rozwoju w oparciu o jasne ścieżki kariery
  • Zgłoś tę pracę