Specjalista ds. IT Servicedesk z językiem niemieckim
Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
Łódź, łódzkie
4 d. temu

Obowiązki :

  • pomoc w rozwiązywaniu problemów zgłaszanych przez klientów drogą mailową, telefoniczną oraz poprzez chat,
  • rejestrowanie, dokumentowanie oraz obsługa zadań w systemie zgłoszeniowym,
  • współpraca z działem II linii wsparcia,
  • udział w opracowywaniu rozwiązań.
  • Wymagania :

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2,
  • znajomość środowiska Windows 10, MS Office,
  • wiedza z zakresu VNC, RDP lub TeamViewer,
  • proaktywność w działaniach i zaangażowanie.
  • Nasz Klient oferuje :

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • elastyczny grafik,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport,
  • bonusy świąteczne.
  • Aplikuj