Barman/ka do Klubu
HOTEL RONDO
Wąbrzeźno, Kujawsko-pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Trzygwiazdkowy Hotel Rondo będący niekwestionowanym liderem na rynku usług hotelarskich i gastronomicznych w regionie - to idealne miejsce pobytu oraz organizacji szkoleń, konferencji, rekrutacji, uroczystości prywatnych i firmowych.

Dołożyliśmy również wszelkich starań, aby hotelowa Restauracja zadowoliła najbardziej wymagających smakoszy, serwując dania kuchni polskiej i międzynarodowej.

Restauracja zaprasza nie tylko gości hotelowych, ale wszystkich miłośników dobrej kuchni. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : KELNER / BARMAN WYMAGANIA : Praca z gośćmi hotelowymi i restauracyjnymi, zarówno indywidualnie jak i z grupami Przyjmowanie rezerwacji wg.

ustalonych kryteriów Obsługa gości zgodnie ze standardami Podstawowa znajomość win i alkoholi Współpraca z Kuchnią, Działem Sprzedaży i Recepcją Utrzymywanie czystości w miejscu pracy Dbałość o wizerunek firmy Podstawowa znajomość języka angielskiego AKTUALNA KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO-

EPIDEMIOLOGICZNYCH OFERUJEMY : Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / umowy zlecenia Stałe wynagrodzenie zasadnicze Szkolenia w zakresie powierzonego stanowiska pracy Możliwość rozwoju i awansu Pracę w stabilnej firmie

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku