Lektor/Nauczyciel
Oxword Academy
Kozienice, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Chcesz pracować w prężnie działającej szkole językowej? Zapraszamy! Mamy oferty dla doświadczonych osób oraz studentów, którzy dopiero chcą rozwinąć skrzydła.

Zadania : Prowadzenie zajęć językowych w szkole w trakcie roku szkolnego. Wymagania : Znajomość języka angielskiego potwierdzona na spotkaniu merytorycznym.

Chęć pracy z dziećmi i młodzieżą. Umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office. Umiejętność prowadzenia krótkich prezentacji oraz rozmów z klientami.

Mile widziany samochód i prawo jazdy (nie jest to jednak konieczność). Oferujemy : Stałą pracę Wynagrodzenie 2500-2800 brutto za pełen etat oraz ubezpieczenie zdrowotne i społeczne.

Elastyczny czas pracy dostosowany do Twojego grafiku. Wdrożenie na stanowisko i bogaty pakiet dodatkowych szkoleń dla osób bez doświadczenia.

Wyposażenie w zestawy lektorskie na zajęcia i multimedialną bibliotekę z dodatkowymi materiałami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku