Pracownik Restauracji
McDonald's
Ostrołęka
‎3 godz. temu

Szukasz firmy, która Cię doceni i w której zyskasz możliwości awansu i rozwoju?Chcesz pracować ramię w ramię z fajnymi ludźmi w zgranej ekipie?

Chcesz pogodzić elastyczność ze stabilnością zatrudnienia?

WITAMY W MCDONALD’S

Pracownik Restauracji

Za co będziesz odpowiadać :

 • przygotowanie produktów (kanapek ,sałatek, napojów, deserów) oraz obsługa urządzeń- prace magazynowe, uzupełnianie zapasów- sprzedaż produktów, obsługa kasy fiskalnej- prace porządkowe w sali, kuchni i na terenie wokół restauracji
 • Czego oczekujemy :

 • pozytywnego nastawienia do pracy i Gości restauracji- chęci do podejmowania ciekawych wyzwań- zapraszamy również osoby niepełnosprawne
 • Co oferujemy w zamian :

 • pełny pakiet szkoleń ( nie wymagamy żadnego doświadczenia w gastronomii, gdyż wszystkiego Ciebie nauczymy)- stabilne zatrudnienie dla osób z różnym doświadczeniem czy wykształceniem- możliwość zdobywania i rozwijania doświadczenia na różnych etapach życia zawodowego- realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji- uczciwe warunki - umowa o pracę- elastyczny grafik i możliwość pogodzenia pracy z innymi zobowiązaniami (szkoła, studia, opieka nad dziećmi)- w czasie przerwy w trakcie trwania dnia dostępne posiłki w bardzo atrakcyjnych cenach- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego- system zniżek na obiekty sportowe- wysokie nagrody uznaniowe
 • Brak ograniczeń wiekowych, dlatego zapraszamy chętnych w każdym wieku, jedyny wymóg toukończone18 lat.

  Mile widziana książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych.

  zainteresowanych prosimy o złożenie CV bezpośrednio w naszej restauracji McDonald’s lub o przesłanie CV drogą elektroniczną.

  Możesz liczyć na szybki kontakt z naszej strony.

  Prosimy o zawarcie w CV klauzuli zgody.

  Klauzula zgody

  Zgodnie z art. 6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. EU L 119 z 04.

  05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

  Klauzula informacyjna

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.

  05.2016) informuję iż : 1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest (Rubin Jolanta Dąbrowska z siedzibą przy ul.

  Legionów 58, 18-400 Łomża)2) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art.

  6 ust. 1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia26 czerwca 1974 r.

  3) Pani / Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres dwóch miesięcy wyznaczony przez administratora4) Posiada Pani / Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie5) Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  6) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku