Elektromechanik
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Oborniki
3 d. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Piła

Oferta :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • Wynagrodzenie zasadnicze plus ew. dodatek za system 4-brygadowy
  • Dodatkowe świadczenia pieniężne (wczasy pod gruszą, dopłaty do urlopów)
  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe (paczki świąteczne, darmowe zabiegi fizjoterapii)
  • Różnorodne szkolenia oraz wsparcie ze strony profesjonalistów
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego (awans po około roku zatrudnienia)
  • Wymagania :

  • Wykształcenie techniczne - elektronika, mechanika (co najmniej średnie)
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym (na tę chwilę zatrudnienie w ramach pracy 1-zmianowej)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku zawodowym
  • Umiejętność wymiany czujników, siłowników, zaworów pneumatycznych oraz czyszczenia filtrów
  • Zaznajomienie ze sterownikami SIEMENS S7-1200 (mile widziane)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Zadania :

  • Usprawnienia systemów, maszyn oraz procesów
  • Rejestrowanie i analiza awarii, jak i przeglądów w informatycznej bazie CMMS
  • Optymalizacja czasu trwania i kosztów napraw, przeglądów i przezbrojeń
  • Realizacja zadań utrzymania ruchu w tym przeglądów i inspekcji dziennych oraz usuwanie awarii
  • Inicjowanie nowych punktów kontroli dla procesów i maszyn
  • Swobodne korzystanie z dokumentacji elektrycznej i mechanicznej, wprowadzanie zmian
  • Uczestnictwo w rozruchu maszyn i regulacji (współpraca z Operatorami, Nastawiaczami i Liderami)
  • Dodatkowe informacje : jeżeli jesteś świeżo po uzyskaniu wykształcenia średniego i zamierzasz rozpocząć swoją karierę zawodową w omawianym obszarze, prześlij swój dokument CV - porozmawiajmy!