Specjalista ds. Posprzedażowej Obsługi Klienta - j.węgierski
Homeglobal
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

HomeGlobal to serwis wspierający karierę w branży sprzedaży telefonicznej. To miejsce, gdzie stawiamy na nowoczesne podejście do biznesu.

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń, aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i budujemy pozytywną atmosfer, która daje dużo motywacji do realizacji stawianych celów.

Do Twoich obowiązków należeć będzie : posprzedażowa telefoniczna obsługa klienta, realizacja zagadnień reklamacyjnych, zarządzanie bazą danych, odpowiadanie na zapytania Klientów, utrzymywanie wysokiego poziomu jakości obsługi Klienta, promowanie produktów z branży Zdrowie i Uroda.

Oczekujemy od Ciebie : znajomości języka węgierskiego umożliwiającej swobodną komunikację, efektywnej organizacji pracy, cierpliwości i rzetelności, sprawności działania w zmiennym środowisku oraz szybkiego reagowania na stresowe sytuacje, zdolności analitycznych i skrupulatności, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie obsługi Klienta lub dziale reklamacji.

Oferujemy : elastyczne godziny realizacji zadań, atrakcyjna lokalizacja w centrum Warszawy, atrakcyjne, stabilne warunki współpracy, premiowanie wyników jakościowych, możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o globalnym zasięgu, przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowej organizacji, możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy.

Aplikując na to stanowisko wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez B.

P.O. Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest B.

P.O. Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, ul. Długa 29 lok.226, 00-238 Warszawa. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu postępowania rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej zgody (art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych dalej zwane RODO).

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 3 lata od ich uzyskania lub do wycofania zgody.

W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, Pani / Pana dane będą przechowywane do 6 lat od momentu wysłania aplikacji lub do momentu wycofania zgody.

Przewidywane kategorie odbiorców danych to : pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu, dostawcy usług IT, dostawcy usług służących rekrutacji : Talent Base sp.

z o.o. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia.

Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art.

18 RODO oraz prawo do przenoszenia danych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym udział w rekrutacji.

Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Dane udostępnione przez Panią / Pana nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku