Specjalista ds. Posprzedażowej Obsługi Klienta - j.węgierski
Homeglobal
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

HomeGlobal to serwis wspierający karierę w branży sprzedaży telefonicznej. To miejsce, gdzie stawiamy na nowoczesne podejście do biznesu.

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń, aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i budujemy pozytywną atmosfer, która daje dużo motywacji do realizacji stawianych celów.

Do Twoich obowiązków należeć będzie : posprzedażowa telefoniczna obsługa klienta, realizacja zagadnień reklamacyjnych, zarządzanie bazą danych, odpowiadanie na zapytania Klientów, utrzymywanie wysokiego poziomu jakości obsługi Klienta, promowanie produktów z branży Zdrowie i Uroda.

Oczekujemy od Ciebie : znajomości języka węgierskiego umożliwiającej swobodną komunikację, efektywnej organizacji pracy, cierpliwości i rzetelności, sprawności działania w zmiennym środowisku oraz szybkiego reagowania na stresowe sytuacje, zdolności analitycznych i skrupulatności, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie obsługi Klienta lub dziale reklamacji.

Oferujemy : elastyczne godziny realizacji zadań, atrakcyjna lokalizacja w centrum Warszawy, atrakcyjne, stabilne warunki współpracy, premiowanie wyników jakościowych, możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o globalnym zasięgu, przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowej organizacji, możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy.

Aplikując na to stanowisko wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez B.

P.O. Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest B.

P.O. Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, ul. Długa 29 lok.226, 00-238 Warszawa. Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu postępowania rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej zgody (art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych dalej zwane RODO).

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż 3 lata od ich uzyskania lub do wycofania zgody.

W przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych, Pani / Pana dane będą przechowywane do 6 lat od momentu wysłania aplikacji lub do momentu wycofania zgody.

Przewidywane kategorie odbiorców danych to : pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu, dostawcy usług IT, dostawcy usług służących rekrutacji : Talent Base sp.

z o.o. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia.

Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art.

18 RODO oraz prawo do przenoszenia danych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym udział w rekrutacji.

Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Dane udostępnione przez Panią / Pana nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą podlegały profilowaniu.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku