Neurologopeda
Sawimed Sp. z o.o.
Repki, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl
 • Do Sawimed Centrum Rehabilitacji poszukujemy neurologopedy : Neurologopeda Miejsce pracy : Centrum Rehabilitacji Sawimed, Sawice Wieś Wykształcenie : wyższe kierunkowe -magister, Umiejętności : umiejętność obsługi komputera (mile widziana znajomość programu KS SOMED, KS MEDIS);
 • Rodzaj współpracy : B2B Wynagrodzenie : adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia (od 4 500,00 zł) Możliwe zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin oraz w Soboty do uzgodnienia Elastyczny czas pracy w granicach Pn-So, 8 : 00-18 : 00 Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające wymagania zapraszamy do kontaktu, w tytule wpisując "Neurologopeda praca".

  W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art.

  6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku