MŁODSZY INŻYNIER
BUSINESS SOLUTIONS
Bełchatów, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

UWAGA! NASZA AGENCJA NIE POBIERA ŻADNYCH PROWIZJI LUB OPŁAT OD OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY LUB PRACUJĄCYCH ZA NASZYM POŚREDNICTWEM.

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej.

Agencji Zatrudnienia : 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko :

Nr. Ref. : MŁO / INŻYNIER / 2019

Miejsce pracy : Bełchatów

Rodzaj pracy : praca stała

Zakres obowiązków :

  • Optymalizacja produkcji.
  • Ewidencja wykonanych prac i wypełnianie dokumentów związanych z wykonywanymi zadaniami.
  • Analizowanie wskaźników produkcyjnych (NTF, LOB).
  • Praca w oparciu o dokumentację (BOM, Gerber).
  • Szkolenie i praca głównie w języku angielskim.
  • Wymagania jakie stawiamy kandydatom :

  • Biegła obsługa komputera.
  • Bardzo dobra obsługa MS Excel.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Umysł ścisły.
  • Dobra organizacja pracy własnej.
  • Odpowiedzialność.
  • Proaktywne podejście.
  • Chęć do zdobywania nowej wiedzy z zakresu elektroniki.
  • Wiedza z zakresu elektroniki (PCBA) będzie atutem.
  • Wykształcenie średnie techniczne bądź wyższe z zakresu elektroniki lub informatyki będzie atutem.
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz ciekawą pracę.
  • Dobrą atmosferę w zespole.
  • Umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie 2500 zł brutto.
  • Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami oraz nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

    Po zapoznaniu się z poniższą informacją zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podanym stanowiskiem w tytule wiadomości, na adres : kadry select-hr.pl

    Zgodnie z Rozporządzeniem UE 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że :

    1) administratorem Pani / Pana danych osobowych jest BUSINESS SOLUTIONS Wojciech Karłowski z siedzibą w Bełchatowie przy ul.

  • Kaczyńskich 4 zwany dalej administratorem, administrator prowadzi operacje przetwarzania Pani / Pana danych osobowych;
  • 2) administrator nie ma obowiązku powoływania inspektora danych osobowych;
  • 3) Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na wskazane w ofercie stanowisko i będą udostępniane potencjalnym pracodawcom;
  • 4) podanie danych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z Art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.

    5) posiada Pani / Pan prawo do :

  • żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
  • wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
  • przenoszenia danych,
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  • 6) Pani / Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu,

    7) Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane przez czas rekrutacji jednak nie dłużej niż 6 miesięcy.

    8) W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych oraz w celu sprostania prawom osób przekazujących dane osobowe dla Business Solutions prosimy o kontakt pod adresem e-mail : rodo select-hr.pl

    PRZESŁANIE CV NA POWYŻSZĄ OFERTĘ PRACY JEST ZGODĄ NA UCZESTNICTWO W PROCESIE REKRUTACYJNYM ORAZ ZAPOZNANIEM SIĘ Z POWYŻSZĄ INFORMACJĄ.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych