Business Developer
Hays Response
Warszawa, PL
2 d. temu
source : FACHPRACA

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy związanej ze sprzedażą usług językowcyh, poszukujemy osoby na stanowisko

Business Developer.

Osoba pracująca na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie z nimi długotrwałej relacji biznesowej, negocjacje warunków umów oraz realizacji założonych celów finansowych.

Ponad to monitorowanie sytuacji rynkowej i dopasowanie do niej strategii działań sprzedażowych, uczestnictwo w targach oraz wydarzeniach branżowych, a także udział w przetargach.

Od kandydatów oczekujemy min. 2 / 3 lata doświadczenia w sprzedaży oraz biegłej znajomości języka angielskiego. Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem.

Osoby aplikujące powinny cehcować się zdolnościami negocjacyjnymi, wysokim poziomem zdolności komunikacyjnych oraz świadomością biznesową.

Ponad to osoba pracująca na tym stanowisku, będzie barała udział w podróżach służbowych głównie na terenie Polski.

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczność co do formy zatrudnienia (B2B / umowa o pracę), a także możliwość skorzystania z pakietu benefitów.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku