Specjalista ds. Zakupów (technicznych) [rekrutacja online]
PROPOINT SP. Z O.O. SP. K.
Gliwice, śląskie, Polska
5 d. temu
source : Praca

Główne zadania na stanowisku pracy :

  • zapewnienie dostaw materiałów, planowanie i monitorowanie wydajności Dostawców zgodnie z wytycznymi działu produkcji
  • zarządzanie panelem dostawców strategicznych, poszukiwanie nowych dostawców, selekcja oraz negocjowanie warunków handlowych oraz warunków współpracy z Dostawcami,
  • kontrola nad przebiegiem realizacji zamówień u Dostawców,
  • bieżące analizowanie stanów magazynowych,
  • prowadzenie aktywnych działań w zakresie redukcji kosztów zakupu oraz kosztów transportu,
  • efektywna współpraca z działem projektowym, produkcyjnym i magazynem,
  • nadzór nad reklamacjami do Dostawców,
  • dokumentowanie procedur zakupowych w systemie informatycznym związanym z zarządzaniem produktowym.
  • Wymagania :

  • znajomość technik analizy i optymalizacji kosztów zakupu,
  • wysokie umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność analizy ofert oraz warunków handlowych,
  • znajomość języka angielskiego,
  • język niemiecki mile widziany,
  • znajomość branży elektrotechnicznej,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku zakupowiec w firmie produkcyjnej lub handlowej
  • znajomość obsługi systemów obrotu towarowego,
  • znajomość praktyczna MS Office.
  • Oferujemy :

  • ciekawą i rozwijającą pracę w młodym kooperacyjnie nastawionym zespole,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • pakiet benefitów,
  • narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • stabilność zatrudnienia.
  • Aplikuj