specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim/hiszpańskim
Randstad
Kraków, Małopolskie
3 d. temu

job description

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim / hiszpańskim. Jeżeli czujesz się dobrze w kontakcie z klientem, praca z innymi ludźmi sprawia Ci przyjemność oraz znasz język niemiecki lub hiszpański - to właśnie oferta dla Ciebie, aplikuj!

oferujemy

  • międzynarodowe środowisko pracy
  • umowę o pracę tymczasową na 1 rok
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwości rozwoju i realizacji ciekawych projektów
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do karty sportowej, prywatnej opieki medycznej)
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • zadania

  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientami
  • aktualizacja danych w systemach komputerowych (SAP, Excel)
  • udzielanie odpowiedzi na pytania związane z produktami, zamówieniami, fakturami, płatnościami
  • współpraca z różnymi działami wewnątrz firmy
  • współpraca z innymi członkami zespołu w celu usprawniania procesów
  • generowanie innowacyjnych pomysłów i rozwiązań, które wpłyną na zadowolenie klientów
  • oczekujemy

  • biegłej znajomości języka niemieckiego / hiszpańskiego
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • pro-aktywnego podejścia i orientacji na wyniki
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
  • znajomość SAP byłaby dodatkowym atutem
  • dużej swobody wypowiedzi i komunikatywności
  • Aplikuj