PRACA ZDALNA - Młodzszy/a Księgowy/a w dziale AR z J. NIEMIECKIM
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Szczecin, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

PRACA ZDALNA - Młodzszy / a Księgowy / a w dziale AR z J. NIEMIECKIM

Miejsce pracy : Szczecin

Zakres obowiązków :

  • Obsługa procesów księgowych zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Księgowanie wyciągów bankowych i alokacja płatności przychodzących
  • Rejestracja, weryfikacja, księgowanie faktur
  • Utrzymywanie kontaktu z odbiorcami (monitoring należności, uzgadnianie salda rozrachunków itp.)
  • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca / roku
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy
  • Udział w projektach usprawniających istniejące procesy
  • Możliwość uczestniczenia w projektach przenoszenia wiedzy z innych europejskich lokalizacji firmy
  • Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego (min. B2)
  • Sumienność, rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w grupie
  • Energia i chęć do działania
  • Wykształcenie min. licencjackie w obszarze Finansów, Rachunkowości lub pokrewnych
  • Doświadczenie w obszarze AR, preferowane w obszarze BPO / SSC - mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Oferta naszego klienta :

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o prace
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwości rozwoju oraz szkolenia
  • Roczny bonus
  • Kursy językowe
  • Aplikuj