Komisjoner artykułów oświetleniowych dla par
Go2 Work
Krakow, PL
‎23 godz. temu
source : Europa.jobs

Firma Go2-Work jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25054, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów na terenie Niemiec i Austrii.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku : KOMISJONER LAMP I ARTYKUŁÓW OŚWIETLENIOWYCHW RENOMOWANEJ FIRMIE OŚWIETLENIOWEJPRACA DLA PARMiejsce pracy : Hesja, środkowe NiemcyObowiązki : · Komisjonowanie lamp i artykułów oświetleniowych· Praca ze skanerem ręcznym· Przygotowywanie towarów do wysyłki i pakowanie Wymagania : · gotowość do podjęcia pracy od zaraz· samochód do wyjazdu Gwarantujemy : · stawkę godzinową w wysokości 10,50€ - 11,00€ brutto / godzinę w zależności od stanowiska· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę· min.

 • 40 godzin pracy w tygodniu· możliwość nadgodzin, praca w soboty· wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo do 10-go dnia każdego miesiąca (w EURO lub w PLN)· komfortowe zakwaterowanie w wysokości 130 EURO / m-c (kwota stała) standard niemiecki, pokoje 1- lub 2-osobowe· płatny urlop wypoczynkowy oraz gwarantowany ekwiwalent za Święta Bożego Narodzenia · stała opiekę polskojęzycznego koordynatora oraz kontakt z nim przez 7 dni w tygodniu Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli RODO;
 • Wzór klauzuli : Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Go2 Work (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

  Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku