Technika farmacji - Łódź
Apteka
Warszawa, Mazowieckie
‎15 godz. temu
source : Lento.pl

Jesteś ambitny i pracowity? Szukasz nowych wyzwań i rozwoju? Sieć aptek o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni technika farmacji w Łodzi.

Kładziemy duży nacisk zdobywanie wiedzy, rozwój i zapewniamy dostępność do ciekawych i innowacyjnych rozwiązań w pracy z pacjentem.

Zależy nam na stworzeniu przyjaznej atmosfery pracy w zespole. Jesteś zainteresowany? Prześlij CV za pomocą serwisu. Wymagania - dyplom technika farmacji, - zaangażowanie i dokładność, - otwartość na pacjenta i chęć pomocy, - umiejętności pracy na samodzielnym stanowisku i w zespole.

Oferujemy - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - pracę od poniedziałku do soboty, - atrakcyjne warunki finansowe oraz przejrzysty system premiowy, - możliwość ciągłego rozwoju, zdobywania nowych umiejętności i kwalifikacji, - otwartą ścieżkę kariery w strukturze wciąż rozwijającej się organizacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza dostępnego na stronie.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku