Kierownik ds. Analiz Business Intelligence
GRUPA NEUCA
Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
5 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Toruń

Twój zakres obowiązków

  • codzienne wsparcie zespołu oraz współpraca z biznesem mająca na celu zrozumienie potrzeb związanych z obszarem danych,
  • zarządzanie i koordynowanie działań w ramach procesów Business Intelligence,
  • udział w projektach i inicjatywach realizowanych w ramach zespołu BI oraz wsparcie analityczne w działaniach wewnątrzorganizacyjnych,
  • działania bezpośrednio związane z wytwarzaniem i rozwojem rozwiązań BI,
  • projektowanie, wdrażanie i analiza raportów cyklicznych, ad hoc czy dashboard’ów,
  • specyfikacja wymagań w zakresie raportowym m.in. przy wykorzystaniu hurtowni danych Azure.
  • Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w obszarze analityki biznesowej,
  • umiejętność pracy w zespole oraz budowanie relacji,
  • doświadczenie w analizie wymagań biznesowych do raportów,
  • udział we wdrażaniu i rozwoju hurtowni danych.
  • Mile widziane

  • znajomość narzędzi do raportowania i wizualizacji danych : MS Power BI Dekstop, MS Power BI Report Builder, SAP Business Objects,
  • znajomość rozwiązań opartych o chmurę Azure,
  • doświadczenie w złożonych projektach IT,
  • znajomość narzędzi Atlassian Jira i Confluence
  • To oferujemy

  • długofalową współpracę w firmie, która posiada certyfikat Great Place To Work,
  • udział w innowacyjnych projektach,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa).
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • GRUPA NEUCA

    Jesteśmy jedną z największych w Polsce firm rozwijającą się jednocześnie w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom wyjątkowe możliwości tworzenia innowacyjnych rozwiązań.