Telefoniczny doradca klienta
More Quality Online
Kielce, świętokrzyskie, Polska
1 d. temu
source : Pracuj.pl

Telefoniczny doradca klienta

Miejsce pracy : Kielce

Twój zakres obowiązków

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna przede wszystkim za :

Sprzedaż polis ubezpieczeniowych przez telefon,

Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami i prezentacja oferty,

Umawianie spotkań handlowych,

Utrzymywanie stałych relacji z klientami.

Wymagania :

Doświadczenie w obsłudze klienta lub w telemarketingu,

Komunikatywność i umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych,

Dobra dykcja i organizacja własnej pracy,

Dyspozycyjność w godzinach 8 : 00-19 : 00 (praca zmianowa 8h dziennie),

Umiejętność obsługi komputera i Internetu,

Znajomość branży ubezpieczeń mile widziana.

W zamian oferujemy :

Stałe wynagrodzenie oraz prowizja zależna od wyników (20-30 zł netto / godzinę),

Pakiet prywatnej opiekę medycznej,

Kartę FitProfit (siłownie, fitness, baseny),

Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

Pracę w młodym i zgranym zespole,

60 minut przerwy na 8 godzin pracy.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli :

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

O nas

Firma More Quality Online działa w branży ubezpieczeniowej (generowanie leadów, sprzedaż polis).

www.przewodnikubezpieczeniowy.pl

Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do More Quality Online z siedzibą w Warszawie przy ul.

Obrońców Tobruku 27 / 1 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę / Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

INFORMACJA OD PRACODAWCY / ADMINISTRATORA DANYCHJeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę : Zgadzam się na przetwarzanie przez More Quality Online z siedzibą w Warszawie przy ul.

Obrońców Tobruku 27 / 1, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji. .W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail rekrutacja morequality.

pl.Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś / eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji.

W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych.

Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości : Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu zgłoszenia, a gdy wyraziłaś / eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 360 dni od momentu zgłoszenia.

Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu zgłoszenia.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail rekrutacja morequality.

pl lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail biuro morequality.pl.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku