Zatrudnimy Nianie z doświadczeniem, Gdynia
Agencja Nanny Bell
Gdynia, Pomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Nanny Bell jest Agencją Niań, która obecnie poszukuje do współpracy na terenie Trójmiasta, młodych, energicznych i pomysłowych Niań.

Oczekujemy, że masz już doświadczenie w pracy z dziećmi, lubisz odkrywać świat przed nimi i zawsze masz pomysły na wartościowe spędzenie czasu ze swoim podopiecznym.

Wymagamy kreatywności i zamiłowania do rozwijania potencjału u dzieci. Szukamy studentek, którym zajęcia pozwalają na pracę kilka razy w tygodniu.

Świetnie jeśli znasz język angielski. Mile widziane są inne języki obce oraz dodatkowe talenty i zainteresowania. OFERUJEMY : Umowę zlecenie, Terminowe rozliczanie zleceń, Pracę o różnych porach dnia, Materiały szkoleniowe, Jeśli chcesz zostać Nianią Nanny Bell, wyślij kilka zdań o sobie, opis doświadczenia w pracy z dziećmi oraz nr kontaktowy, na adres mailowy.

Więcej informacji o nas na nannybell.pl

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku