Kontroler Jakości - technik laboratorium
Gi Group Poland S.A.
Gliwice
3 d. temu
source : infoPraca

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • planowanie, nadzór i wzorcowanie aparatury kontrolno-pomiarowej
  • wykonywanie badań zdolności pomiarowych (R&R) dla wyposażenia kontrolno-pomiarowego
  • konserwacja sprzętu laboratoryjnego
  • koordynowanie testów zleconych na zewnątrz
  • kontrola jakości komponentów będących w procesie produkcji oraz komponentów przychodzących
  • wsparcie w procesie walidacji uruchomień na produkcji i wprowadzania zmian
  • obsługa i programowanie maszyny współrzędnościowej CMM
  • informowanie o niezgodnościach osób odpowiedzialnych za jakość w zakładzie i dostawców
  • udział w opracowaniu procedur metod pomiarowych oraz pracy laboratorium
  • CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia średniego technicznego
  • doświadczenia w pracy przy kontroli jakości
  • umiejętności gromadzenia i analizowania danych pomiarowych oraz raportowania do kierownictwa
  • znajomość metod metrologicznych i obsługi ręcznych przyrządów pomiarowych : wysokościomierze, suwmiarki, mikrometry, komparatory itp.
  • wiedzy na temat standardów pomiarowych i znaczenia identyfikowalności
  • znajomość wymagań standardu ISO 9001, IATF 16949 (w zakresie wymagań związanych z laboratorium i jakością)
  • CO OFERUJEMY?

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w miejscowości : Gliwice
  • możliwość rozwoju w ramach organizacji
  • premię Wielkanocną do 500zł brutto
  • premię Bożonarodzeniową do 500zł brutto
  • Zgłoś tę pracę