Social Ads Specialist
Socialtime
Toruń, PL
5 d. temu
source : RocketJobs

WYMAGANIA :

  • praktyczna znajomość systemu reklamowego Facebooka (Menedżer Reklam, Facebook Pixel, Analytics i wszystkich innych miłych zakładek dostępnych w Menedżerze Firmy związanych z Adsami),
  • setki przeprowadzonych kampanii z zakresu Social Commerce oraz Lead Generetion,
  • umiejętność biznesowego wykorzystania Adsów w różnych branżach,
  • minimum dwa lata praktycznego doświadczenia w branży,
  • dobra organizacja czasu oraz pracy,
  • zaangażowanie i inicjatywa w codziennym życiu firmy oraz prowadzonych Klientów,
  • umiejętność nawiązania i utrzymywania dobrej relacji z klientem.
  • Mile widziane : znajomość innych systemów reklamowych : Google Ads (bardzo mile widziane), Linkedin, szersza znajomość e-commerce, luźny copywriting reklamowy.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • kontakt z klientem, na który składa się : kontakt mailowy, telefoniczny, bezpośredni oraz inny online, uwzględniający biznesową stymulację jego potrzeb,
  • planowanie, tworzenie, analiza i optymalizacja kampanii reklamowych (głównie FB Ads),
  • cykliczne raportowanie prowadzonych działań,
  • wdrażanie nowych klientów,
  • tworzenie i współtworzenie strategii reklamowych, elementów strategii marketingowych, analiz i audytów branżowych,
  • współpraca z naszymi grafikami oraz innymi podwykonawcami.
  • OFERUJEMY :

  • 3500-6000 złotych brutto, w zależności od kompetencji i formy zatrudnienia,
  • pracę w naszym biurze na toruńskiej starówce od 9 : 00 do 16 : 00, w tej rekrutacji jesteśmy przede wszystkim zainteresowani pracą zdalną ,
  • dobrą atmosferę w kompetentnym i koleżeńskim zespole,
  • rozwój przy wielu projektach z różnych branż,
  • atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego.
  • Informujemy, że administratorem danych jest Socialtime Olaf Szymański z siedzibą w Toruniu, ul. Królowej Jadwigi 7 / 2 (dalej jako "administrator").

    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego...more