Recepcjonista, recepcjonistka
Pałac Łagów
Zgorzelec, Dolnośląskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Pałac Łagów koło Zgorzelca poszukuje kandydatów na stanowisko RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Oczekujemy : - komunikatywna znajomość języka angielskiego, - gotowość do pracy w systemie zmianowym, - wykształcenie minimum średnie, - samodzielności i umiejętności organizowania pracy, - umiejętności pracy w zespole, - wysokiej kultury osobistej, Obowiązki : - obsługa klientów, - meldowanie gości, rozliczanie pobytów, wystawianie faktur, - przyjmowanie rezerwacji telefonicznych, mailowych, internetowych, Oferujemy : - umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie, - premię za zaangażowanie, - pracę w młodym zespole, - elastyczny czas pracy, system zmianowy.

CV proszę przesyłać przez OLX . Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dołączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku