PRACOWNIK MAGAZYNU - PRZYLEP
APT4Work Sp. z o.o.
Zielona Góra, Lubuskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Tymczasowej 4 Work Sp. z o.o. (nr wpisu : 12193) aktualnie dla swojego klienta poszukuje osób na stanowisko : PRACOWNIKA MAGAZYNU Miejsce pracy : PRZYLEP k. Zielonej Góry Oferujemy :

  • stabilną pracę,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową , z możliwością zatrudnienia u Pracodawcy,
  • pracę w systemie dwuzmianowym,
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, Wymagania :
  • mile widziane osoby z umiejętnością obsługi komputera i skanera, Obowiązki :
  • prace magazynowe ( rozładunek i załadunek towaru),
  • skanowanie towaru Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych