Malowanie, tapetowanie, ocieplenia *od zaraz*
Job Corporation Sp. z o.o.
Wroclaw, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Zdajemy sobie sprawę, że obecnie na rynku jest wiele firm, które oferują pracę dla malarzy, tapeciarzy, ociepleniowców. Poniżej przedstawiamy 13 argumentów dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas! Oferujemy stabilną pracę.

Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony. Możliwość skorzystania z niemieckich świadczeń socjalnych (np. Kindergeld) Stała pomoc naszych polskojęzycznych koordynatorów Dajemy możliwość cotygodniowych zaliczek Dajemy możliwość pracy stałej jak i sezonowej (urlop, wakacje itp.

Darmowe zakwaterowanie Darmowy służbowy samochód lub ewentualny dodatek za udostępnienie samochodu prywatnego. Zwrot za pierwszy przejazd do Niemiec Na czas zatrudnienia wyposażamy naszych pracowników w nasze zestawy narzędzi.

Stawki ustalane indywidualnie zgodnie z doświadczeniem, znajomością języka niemieckiego, możliwością prowadzenia budów itd.

Możliwość elastycznych zjazdów do kraju Dodatkowe premie w ramach akcji "Pracownik werbuje pracownika" Nasza firma zatrudnia obecnie ponad 400 pracowników! Nie zwlekaj.

 • DOŁĄCZ DO NAS i ciesz się stabilną pracą u naszych renomowanych klientów! Wymagania : motywacja do pracy mile widziane prawo jazdy Kat B (dodatkowe premie) Certyfikat : 20983
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku