POMOCNIK KUCHARZA
7HR KAMIL ZIELIŃSKI
Szczecin, Zachodniopomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Zakres obowiązków : - wsparcie kucharza w przygotowywaniu potraw kuchni polskiej - gotowanie dla gości restauracji zgodnie z kartą dań -

przygotowywanie śniadań dla gości hotelowych - przygotowywanie cateringu na przyjęcia weselne i komuniePracodawca oferuje : -

oficjalne zatrudnienie - umowa o pracę - wynagrodzenie 15 PLN / godz. brutto - pracodawca zapewnia odzież roboczą i narzędzia (noże, itp.

bezpłatne wyżywienie w czasie pracy - praca na dwie zmiany - możliwość nadgodzin - możliwy awans na szefa zmiany- uczciwość, brak nałogów -

komunikatywna znajomość j. polskiego - ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - mile widziane doświadczenie w pracy w restauracjiSkontaktuj się z nami : Phone / VIBER+48 537 018 400 (polski, rosyjski, ukraiński) -

TatianaAgencja zatrudnienia 7HR Kamil Zieliński nr KRAZ 11344Praca w gastronomii

Step 2
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych