Operator Maszyn
Coberon
Brzeg, Opolskie
15 d. temu
source : Lento.pl

Aktualnie dla firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko : Operator Maszyn Miejsce pracy : okolice Brzegu (woj.

opolskie) Zadania na stanowisku : obsługa maszyny przetwórczej, nadzór i kontrola procesów produkcyjnych zgodnie z technologią i procedurami systemu jakości.

Zarządzanie pracą pracowników pomocniczych. Utrzymywanie nienagannego porządku na powierzonym obszarze Wymagamy : Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe Uprawnienia do obsługi wózków widłowych mile widziane Umiejętność obsługi komputera, sprawnej obsługi pakietu office Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków Gotowość do pracy zmianowej Oferujemy : Przyjazna praca w młodym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Praca w nowoczesnym środowisku pracy Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od osiąganych wyników Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych doświadczeń.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku