Geolog Dokumentator
Geotech Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie
3 d. temu
source : Lento.pl

Zakład Usług Geologicznych i Projektowych Budownictwa i Ochrony Środowiska "Geotech Sp. z o.o." poszukuje osób na stanowisko GEOLOG DOKUMENTATOR Wymagania : -

wykształcenie wyższe - wymagane uprawnienia VII i / lub V i / lub VI - doświadczenie w dozorowaniu i kierowaniu pracami geologicznymi oraz w dokumentowaniu geologicznym -

prawo jazdy minimum kat. B Oferujemy : - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - praca w delegacjach na terenie całego kraju Aplikacje prosimy wysyłać na adres : w tytule zamieszczając nazwę stanowiska.

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.

08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia.

Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku