Przedstawiciel handlowy
Adecco
Drawsko Pomorskie, Zachodniopomorskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Światowy lider branży tytoniowej szuka prawdziwych pasjonatów handlu - jeśli sprzedaż bezpośrednia nie jest Ci straszna, a tworzenie sieci kontaktów to do Ciebie pestka to praca właśnie dla Ciebie! Twoja rola : -Pozyskiwanie oraz nawiązywanie relacji biznesowych z klientami indywidualnymi -Realizacja założonych celów sprzedażowych Pracuj z nami jeśli : -Potrafisz słuchać i odpowiadać na potrzeby klienta indywidualnego -Swobodna komunikacja nie stanowi dla Ciebie problemu -Wiesz jak zaplanować własną prace nastawioną na osiąganie założonych celów -Pozyskiwanie nowych klientów to Twój żywioł -Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne Co możemy Ci zaoferować?

 • Solidną podstawę oraz premie bez ograniczeń uzależnione jedynie od Twojej chęci do pracy -Odpowiednie narzędzia : telefon, iPad oraz samochód (również do użytku prywatnego) -Benefity - prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport -Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat z Adecco Consulting Czas pracy ustalany wedle Twojego uznania - z nami pracujesz kiedy chcesz i jak chcesz!
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku