Niepubliczne Przedszkole w Wilanowie szuka nauczyciela
Przedszkole
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Jesteś kreatywną osobą? Lubisz pracę z dziećmi? Szukamy - uśmiechniętych i energicznych osób z przygotowaniem pedagogicznym.

Oferujemy : - Stałe zatrudnienie na umowę o pracę i benefity - Możliwość rozwoju i awansu zawodowego - Opieka mentora dbamy o dobry start, przez pierwsze miesiące intensywnie uczymy Cię nowych obowiązków -

Pracę w grupach liczących poniżej 15 osób - Pracę w środowisku dwujęzycznym. Wsparcie metodyka zależy nam na ciągłym rozwoju naszych pracowników, nasz metodyk regularnie hospituje zajęcia, uczy jak ciągle ulepszać lekcje.

Pełne całodzienne wyżywienie nie musisz martwić się o kanapki do pracy Cykl szkoleń tematycznych nasi pracownicy regularnie podnoszą kwalifikacje.

Wymagania : - ukończone studia z zakresu pedagogiki przedszkolnej, - empatia i zamiłowanie do pracy z Dziećmi, - pogodne usposobienie, -

odpowiedzialność, cierpliwość i zaangażowanie, - dobra organizacja prac; - kreatywność i pomysłowość

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku