Komisjoner w Niemeczech okolice Koloni - wysokie zarobki
Global Inhouse
Zielona Góra, Lubuskie
‎20 godz. temu
source : Lento.pl

Praca dla Komisjonerów w magazynach spożywczych na terenie Niemiec. Możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia. Doświadczenie w pracach magazynowych będzie dużym atutem.

Lokalizacja jaką oferujemy na tą chwilę : - Kerpen Zadania pracownika : - komisjonowanie towaru przy pomocy systemu słuchawkowego - jazda wózkiem widłowym, - utrzymywanie porządku w strefie pracy.

Od kandydatów wymagamy : - znajomości liczebników do 100 w j. niemieckim, - gotowości do wyjazdu w ciągu kilku dni, - umiejętności poruszania się wózkiem widłowym, - mile widziany własny środek transportu.

Oferujemy - zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z gwarancją godzin - stawka od 9,79-13,99€ / h.

 • dodatkowo pracownicy otrzymują dodatki za wyrobioną normę, nadgodziny + 25%, święta + 100%, niedziele +50 %. -pracownicy mają zagwarantowane zakwaterowanie w mieszkaniach służbowych -opiekę polskiego brygadzisty i koordynatora.
 • Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę : ,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922) Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku