Praca Kosmetolog Salon Monroe Kielce
Salon Kosmetyczny Monroe Kielce
Kielce, Świętokrzyskie
1 d. temu
source : Lento.pl

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Kosmetologa. Poszerzając naszą kadrę dbamy o zachowanie najwyższego poziomu zarówno wykonywanych usług jak i profesjonalnej obsługi w relacji z klientem.

Świadczymy usługi z zakresu kosmetologii estetycznej pracując na najwyższej klasy sprzęcie medycznym jak i podstawowej pielęgnacji.

Jeśli kosmetologia jest Twoją pasją, nasz Salon jest miejscem stworzonym dla Ciebie. Osoby aplikujące powinny posiadać : wykształcenie wyższe kosmetologiczne solidne przygotowanie teoretyczne doświadczenie zawodowe w zakresie kosmetologii umiejętność wykonywania podstawowych usług kosmetycznych zapał, zaangażowanie w wykonywaną pracę, mile widziana pasja do kosmetologii Oferujemy pracę w prestiżowym miejscu, ze wspaniałą atmosferą i stabilnym zatrudnieniem, pogodnym, profesjonalnym zespołem i ogromnym potencjałem do rozwoju również dla nowych kandydatów.

System wynagrodzenia stała pensja plus prowizja. CV wraz ze zdjęciem prosimy o przesyłanie na adres e-mail

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku