Praca w zakładzie mięsnym na taśmie/imb
IPF Global Sp. z o.o.
Poznan, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku : Pracownik produkcji mięsnej Zakres obowiązków : - praca w zakładzie mięsnym dla mężczyzn i kobiet - praca na taśmie - szybkie tempo - ściąganie kurczaków z linii produkcyjnej - przygotowanie do pakowania i pakowanie tacek do kartonów - układanie kurczaków na wózkach i wiązanie nóg - praca stojąca w niskiej temperaturze.

Wymagania : - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - motywacja do pracy - dobry stan zdrowia Oferujemy : - zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową) - możliwość zdobycia nowego doświadczenia i stabilnego zatrudnienia w branży mięsnej - zorganizowany transport z Polski i zakwaterowanie we Francji - atrakcyjne wynagrodzenie - okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce - prawo do francuskich świadczeń socjalnych np.

dodatku na dzieci itp. - pracę w polskim zespole - pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy - zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem - wsparcie polskiego koordynatora - 100 € premii za polecenie pracownika *Gdy spełnione są wymagania, to na aplikację odpowiadamy maksymalnie w przeciągu 48h, APLIKUJ! (liczba miejsc ograniczona)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku