Obróbka detali metalowych
Partner for work-Dariusz Koszałka
Krakow, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Opis / Obowiązki : Miejsce pracy : miasto 88512 Mengen, Badenia-Wirtembergia, zachodnie NiemcyPraca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminiePraca jest na stałe u niemieckiej agencji pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Balingen, zachodnie NiemcyCzas pracy : od poniedziałku do piątku i co druga sobota, systemie 2-zmianowym od 5 : 45 do 15 : 45 i 16 : 00 do 00 : 30, ok.

160 do 190 godz. miesięcznie (Zeitkonto)Główne obowiązki : Szlifowanie i piaskowanie powierzchni detali metalowychMogą kandydować : Mężczyźni i ewentualnie Pary w dobrej kondycji fizycznejUWAGA! Istnieje możliwość przyjazdu z partnerką / żoną, która otrzyma pracę w tej samej okolicy, ale w innej fabryce albo w magazynie.

Oferty pracy dla kobiet są wyłącznie ze znajomością języka niemieckiego (min. A2-B1)Doświadczenie na produkcji w branży metalowej mile widziane, ale niekoniecznePrzyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy oraz gotowość do pracy w systemie zmianowymDokładność, punktualność, umiejętność pracy w grupieZnajomość języka niemieckiego jest niekoniecznaWłasny samochód do dojazdów z mieszkania do pracy jest niekonieczny.

Oferujemy : Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne+ 24 dni płatnego urlopu+ Dodatek 25% do stawki godzinnej przy pracy w nadgodzinach i na nockęWynagrodzenie brutto 10,45 euro / godz.

 • Dieta netto 60 euro / tydzień pracy (ok. 250 euro netto miesięcznie)Wynagrodzenie miesięczne netto od 1400 do 1600 euro + nadgodziny (Zeitkonto)Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i płatne przez pracownika.
 • Kwatera jest wyposażona w pokoje 1-osobowe, czynsz 250 euro / mies. i pokoje 2-osobowe, czynsz 350 euro / mies. (kuchnia, łazienka, internet)+ Gratis 50% czynszu, dla pracowników ze 100%-obecnością w pracy.

  Jeśli pracownik nie choruje, płaci tylko połowę czynszu.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku