Obróbka detali metalowych
Partner for work-Dariusz Koszałka
Krakow, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Opis / Obowiązki : Miejsce pracy : miasto 88512 Mengen, Badenia-Wirtembergia, zachodnie NiemcyPraca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminiePraca jest na stałe u niemieckiej agencji pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Balingen, zachodnie NiemcyCzas pracy : od poniedziałku do piątku i co druga sobota, systemie 2-zmianowym od 5 : 45 do 15 : 45 i 16 : 00 do 00 : 30, ok.

160 do 190 godz. miesięcznie (Zeitkonto)Główne obowiązki : Szlifowanie i piaskowanie powierzchni detali metalowychMogą kandydować : Mężczyźni i ewentualnie Pary w dobrej kondycji fizycznejUWAGA! Istnieje możliwość przyjazdu z partnerką / żoną, która otrzyma pracę w tej samej okolicy, ale w innej fabryce albo w magazynie.

Oferty pracy dla kobiet są wyłącznie ze znajomością języka niemieckiego (min. A2-B1)Doświadczenie na produkcji w branży metalowej mile widziane, ale niekoniecznePrzyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy oraz gotowość do pracy w systemie zmianowymDokładność, punktualność, umiejętność pracy w grupieZnajomość języka niemieckiego jest niekoniecznaWłasny samochód do dojazdów z mieszkania do pracy jest niekonieczny.

Oferujemy : Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne+ 24 dni płatnego urlopu+ Dodatek 25% do stawki godzinnej przy pracy w nadgodzinach i na nockęWynagrodzenie brutto 10,45 euro / godz.

  • Dieta netto 60 euro / tydzień pracy (ok. 250 euro netto miesięcznie)Wynagrodzenie miesięczne netto od 1400 do 1600 euro + nadgodziny (Zeitkonto)Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i płatne przez pracownika.
  • Kwatera jest wyposażona w pokoje 1-osobowe, czynsz 250 euro / mies. i pokoje 2-osobowe, czynsz 350 euro / mies. (kuchnia, łazienka, internet)+ Gratis 50% czynszu, dla pracowników ze 100%-obecnością w pracy.

    Jeśli pracownik nie choruje, płaci tylko połowę czynszu.