gosu (java) developer
Randstad
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu

job description

Naszym klientem jest największa instytucja finansowa w Polsce oraz Europie Środkowo- Wschodniej, świadcząca swoje usługi dla 22 mln klientów.

Jego największą ambicja jest budowanie relacji, która zintegruje wszystkie obszary jego działalności.

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu zwinnego, w ramach którego będzie realizowała projekty, planowała kolejne wydania i interacje, projektowała rozwiązania implementowane.

oferujemy

  • Współprace w oparciu o umowę B2B,
  • Kartę sportową,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pracę przy ciekawym, rozwojowym projekcie,
  • Pracę w zgranym zespole.
  • zadania

  • Realizacja prac w zespole zwinnym,
  • Udział w planowaniu kolejnych wydań oraz iteracji w ramach prac zespołu zwinnego,
  • Udział / prowadzenie w review oraz retrospective zespołu w ramach iteracji i wydania,
  • Projektowanie rozwiązań implementowanych w zespole zwinnym,
  • Implementacja rozwiązań przyjętych do realizacji przez zespół,
  • Wsparcie wdrożenia rozwiązania na produkcję,
  • Stabilizacja i utrzymanie wdrożonych rozwiązań w ramach prac III linii wsparcia.
  • oczekujemy

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka Java i technologii JEE,
  • Znajomość języka programowania Gosu 9.0 i wyższe,
  • Znajomość jednego z produktów Guidewire Suite.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych