Pracownik Techniczny
INTERFERIE S.A.
Gorzów Wielkopolski
6 d. temu
source : infoPraca

INTERFERIE S.A. z siedzibą w Legnicy

Poszukuje kandydata na stanowisko :

Miejsce wykonywania pracy : Dąbki

Opis stanowiska pracy :

  • bieżąca eksploatacja, konserwacja urządzeń budynkowych,
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń,
  • drobne prace budowlane,
  • usuwanie awarii,
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi.
  • Wymagania :

  • wykształcenie techniczne min. średnie preferowane kierunki : technik informatyk / elektryk,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kw,
  • dyspozycyjność,
  • podstawowa znajomość działania systemów SSP, DSO,
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi, monitoringiem CCTV, urządzeniami audio / wideo,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),
  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii.
  • Oferujemy :

  • Dodatkowa opieka medyczna,
  • Dofinansowanie do karty MULTISPORT,
  • Szeroki pakiet socjalny,
  • PPE - Pracowniczy Program Emerytalny (po przepracowaniu 3 miesięcy na umowę o pracę),
  • Pracę w miłym zespole.
  • Zgłoś tę pracę