Pracownik montazu / operator robota spawalniczego
Armadas B.V. i.o.
Holandia
‎16 godz. temu
source : infoPraca

Firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości mebli biurowych, hotelowych oraz mebli przeznaczonych do restauracji poszukuje pracownika montażu.

Zakres obowiązków :

  • montaż poszczególnych elementów mebli (głównie krzesła i stoły)
  • zawieszanie elementów na haczyki
  • obróbka materiałów
  • kontrola jakości wykonanego produktu , pakowanie
  • obsługa maszyn i narzędzi m.in. robota spawalniczego
  • Wymagania :

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności manualne
  • proaktywność, samodzielność i poczucie odpowiedzialności
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego
  • prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny) dojazd do pracy 80 km
  • Oferujemy :

  • atrakcyjne warunki finansowe, €13.27 / godz. + 5.12 % €13.95 , gwarantowane 40 godz. tygodniowo
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET
  • zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe
  • ubezpieczenie zdrowotne rozszerzone o pakiet stomatologiczny
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwości rozwoju i awansu
  • bezpłatny kurs języka holenderskiego
  • bonusy za polecenie pracownika
  • Zgłoś tę pracę