Zatrudnię Nianie do pół etatu, Gdańsk Śródmieście
Nanny Bell Trójmiasto
Gdańsk, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Nanny Bell jest Agencją Niań, która obecnie poszukuje młodej, energicznej i pomysłowej Niani w Trójmieście. Oczekujemy, że masz już doświadczenie w pracy z dziećmi, lubisz odkrywać świat przed nimi i zawsze masz pomysły na wartościowe spędzenie czasu ze swoim podopiecznym.

Wymagamy : -kreatywności i zamiłowania do zabawy z dziećmi, -pomysłów na wykorzystanie różnych, dostępnych materiałów, do zabawy.

Szukamy studentek, którym zajęcia pozwalają na pracę kilka razy w tygodniu. Powinnaś znać język angielski, przynajmniej w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane są inne języki obce oraz dodatkowe talenty i zainteresowania. OFERUJEMY : Umowę zlecenie, Terminowe rozliczanie zleceń, Pracę w różnych godzinach, dostosowanych do zajęć na uczelniach.

Jeśli chcesz zostać Nianią Nanny Bell, wyślij kilka zdań o sobie, opis doświadczenia w pracy z dziećmi oraz nr kontaktowy plus aktualne zdjęcie na adres mailowy.

Więcej informacji o nas na nannybell.pl

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku