Zatrudnię Nianie do pół etatu, Gdańsk Śródmieście
Nanny Bell Trójmiasto
Gdańsk, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Nanny Bell jest Agencją Niań, która obecnie poszukuje młodej, energicznej i pomysłowej Niani w Trójmieście. Oczekujemy, że masz już doświadczenie w pracy z dziećmi, lubisz odkrywać świat przed nimi i zawsze masz pomysły na wartościowe spędzenie czasu ze swoim podopiecznym.

Wymagamy : -kreatywności i zamiłowania do zabawy z dziećmi, -pomysłów na wykorzystanie różnych, dostępnych materiałów, do zabawy.

Szukamy studentek, którym zajęcia pozwalają na pracę kilka razy w tygodniu. Powinnaś znać język angielski, przynajmniej w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane są inne języki obce oraz dodatkowe talenty i zainteresowania. OFERUJEMY : Umowę zlecenie, Terminowe rozliczanie zleceń, Pracę w różnych godzinach, dostosowanych do zajęć na uczelniach.

Jeśli chcesz zostać Nianią Nanny Bell, wyślij kilka zdań o sobie, opis doświadczenia w pracy z dziećmi oraz nr kontaktowy plus aktualne zdjęcie na adres mailowy.

Więcej informacji o nas na nannybell.pl

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku