Sales Manager
Uniteam
POLAND, WARSAW, Al.Ks.J.Poniatowskiego 1(Stadion PGE Narodowy), POLAND
‎19 godz. temu
source : JobsForGeek

Kogo poszukujemy? Szukamy Sales Managera,który dołączy do zespołu sprzedażowego! Wyzwania nowej osoby : .sprzedaż naszego customowego rozwiązania .

identyfikacja nowychmożliwości biznesowych oraz aktywne poszukiwanie klientów .współpraca z zespołem sprzedażowym oraz z developerami tworzącymirozwiązanie .

tworzenie specyfikacji biznesowej i technicznej przypomocy działu Presales oraz Development . prowadzenie spotkań iprezentacji produktów u klienta .

bezpośrednia bieżąca obsługaklientów (negocjacje, ustalanie szczegółowych warunków współpracy,nadzór nad właściwym przebiegiem współpracy) .

rozumienie i stałeśledzenie trendów technologicznych . udział w wydarzeniachbranżowych (targi, konferencje) Kim jesteśmy?

Uniteam. Jesteśmypolską firmą, istniejącą na rynku od 2009 roku. Naszą specjalnościąjest automatyzacja, DevOps oraz narzędzia Atlassian (jesteśmyzłotym partnerem).

Projektujemy rozwiązania dla dużych organizacjii chętnie dzielimy się wiedzą z zespołem klienta jak i wewnątrz.Zrealizowaliśmy już ponad 1000 projektów a nasz zespół liczy prawie50 osób.

Nastawiamy się na rozwój (raz na pół roku każdy z nas mamożliwość zrealizowania wybranego szkolenia technicznego), mamyrealny wpływ na projekty i mamy na pokładzie wielu świetnychspecjalistów!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku