Logopeda/Neurologopeda
Laudame
Otwock, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny i Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna Laudame znajdujące się w centrum Otwocka poszukuje osoby na stanowisko : LOGOPEDA / NEUROLOGOPEDA Poszukujemy Logopedy / Neurologopedy do prowadzenia zajęć indywidualnych i grupowych z dziećmi z autyzmem oraz posiadającymi opinię o wczesnym wspomaganiu rozwoju.

Oferujemy umowę o pracę w zgranym, zaangażowanym zespole oraz pracę pełną wyzwań i możliwości kreowania i wdrażania nowych rozwiązań.

 • Wymagania : - wykształcenie : wyższe kierunkowe; - wiedza z zakresu pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwoju (niepełnosprawność intelektualna, autyzm, ZA);
 • znajomość metody behawioralnej mile widziana; - kreatywność; - punktualność; - sumienność; - samodzielność; - mile widziane doświadczenie w zawodzie.
 • Oferujemy : - umowę o pracę - pracę na 3 / 4 - 1 etat - pracę w miłym i przyjaznym zespole, - wsparcie zespołu specjalistów (pedagog specjalny, psycholog, terapeuta integracji sensorycznej, logopeda, neurologopeda), -

  bogate zaplecze pomocy dydaktycznych, - możliwość doskonalenia zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie CV na adres :

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku