magazynier/2 zmiany/stawka od 3800
Randstad Polska
Bieruń, Polska
1 d. temu

Dla naszego Klienta - Centrum Logistycznego z Bierunia, poszukujemy osób do załadunku i rozładunku samochodów ciężarowych.

Jeśli potrafisz obsługiwać wózek widłowy, zapraszamy Cię do współpracy! Oferujemy pracę w systemie 2 zmianowym.

oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym (7-15 i 12-20)
  • umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie zasadnicze 3800 zł brutto + premia
  • bogaty pakiet benefitów Randstad, min. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe i zniżki na zakupy
  • pracę w dogodnej lokalizacji - w pobliżu znajduje sie przystanek autobusowy
  • zadania

  • załadunek, rozładunek samochodów ciężarowych
  • układanie i segregacja asortymentu(głównie z branży automotive)
  • oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym
  • chęci i zaangażowania do pracy
  • uprawnienia UDT
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47