Specjalista ds. kalkulacji materiałowej i zakupów
Inżynieria / Technika / Jakość
Szczecin
‎18 godz. temu
source : Recrute

Opis stanowiska Dla Naszego Klienta, duńskiej firmy z branży produkcji konstrukcji stalowych, posiadającej swoją siedzibę w Szczecinie, prowadzącej produkcję dla największych światowych graczy min.

Siemensa, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko :

Specjalista ds. kalkulacji materiałowej i zakupów branża stalowa

Miejsce pracy Szczecin

Zakres obowiązków :

  • planowanie i optymalizacja zapotrzebowani materiałowych (stal, elementy złączne, farby)
  • wyszukiwanie dostawców, przygotowywanie zapytań ofertowych
  • negocjacje i ustalanie cen i terminów dostaw
  • przygotowywanie i wysyłanie zamówień materiałowych
  • nadzór nad zgodnością dostaw materiałów i terminowością
  • kompletacja dokumentów dostaw oraz weryfikacja certyfikatów materiałowych
  • prowadzenie bazy dostawców i archiwum zamówień
  • sporządzanie kalkulacji materiałów w odniesieniu do zapytań klientów
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min.2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży stalowej
  • dobra znajomość rynku dostawców stali
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość rysunku technicznego
  • elastyczność, zdolności negocjacji i szybkiego podejmowania decyzji
  • Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia
  • ciekawa praca w międzynarodowym środowisku ambitnych projektów
  • Zgłoś tę pracę