terapeuta Si (integracji sensorycznej do współpracy)
Poradnia psychologiczna
Warszawa, Mazowieckie
15 d. temu
source : Lento.pl

Nowo powstająca niepubliczna poradnia psychologiczno- pedagogiczna poszukuje do współpracy psychologa, logopedy i terapeuty integracji sensorycznej.

Praca w Warszawie na granicy Saskiej Kępy i Gocławia, w nowoczesnym i eleganckim osiedlu Saska Apartmenty. Osoby zatrudnione na w / w stanowiskach będą odpowiedzialna za : przeprowadzanie diagnoz, prowadzenie terapii, kontakt z rodzicami i opiekunami dzieci Wymagania : dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, kreatywność, doświadczenie w pracy z dziećmi Wykształcenie : kierunkowe uprawniające do przeprowadzania diagnoz i terapii (logopedycznej, psychologicznej, integracji sensorycznej) Praca : w godzinach porannych (8 -

15) oraz / lub popołudniowych (od godz. 14,15 20), możliwa praca w sobotę i niedzielę Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV ze zdjęciem : Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku