Elektryk budowlany od zaraz! (Austria, Graz)
Silverhand
Poznań, Wielkopolskie
‎7 godz. temu
source : Lento.pl

SILVERHAND (KRAZ 7822) jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy. Oferujemy zatrudnienie na austriackich warunkach.

Wszyscy pracownicy otrzymują austriacką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej.

Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Austrii. Warunek konieczny : komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego austriackiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko : Elektryk budowlany Miejsce pracy : Graz Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy : -

wykonywanie nowych instalacji elektrycznych - układanie tras kablowych - montaż gniazdek, przełączników - montaż oświetlenia Wymagania : -

komunikatywna znajomość języka niemieckiego - wyuczony zawód - doświadczenie na ww. stanowisku - prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane) Oferta : -

zatrudnienie na warunkach austriackich - atrakcyjne wynagrodzenie 2045,00 euro brutto miesięcznie + dodatek 0,794 euro / godz.

 • dieta dzienna 26,40 euro - zakwaterowanie GRATIS opłacone przez Pracodawcę - składki oraz podatki odprowadzane w Austrii przez Pracodawcę -
 • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna informujemy o tym) - możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy -

  wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia - możliwość regularnych zjazdów do Polski - ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny -

  respektowane prawo do urlopu - nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji) Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

  Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.

  08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity : Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  Administratorem danych jest SILVERHAND Dominik Matczak z siedzibą w Poznaniu (61-868), ul. Garbary 35 / 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

  Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

  Usługa dodatkowa : Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld.

  Zadzwoń i dowiedz się więcej! SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku