Autor wiadomości sprzętowych
Gry-Online
Kraków, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy osób chętnych do pracy w charakterze autora wiadomości ze świata (newsman w serwisie GRY-OnLine), skupiających się na szeroko pojętym hardware, w tym sprzęcie komputerowym, urządzeniach mobilnych itp. Wymagania :

 • Zdolność do poświecenia około dwóch godzin dziennie na pisanie newsów z kategorii Sprzęt i Soft (praca zdalna);
 • Dobra znajomość rynku sprzętu komputerowego i mobilnego dedykowanego rozrywce elektronicznej;
 • Podstawowa znajomość polskiej i zagranicznej branży gier wideo;
 • Podstawowa znajomość szeroko rozumianej popkultury;
 • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego;
 • Poprawne operowanie językiem polskim. Formułowanie logicznych i zwartych zdań oraz tekstów o różnej długości;
 • Umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie;
 • Obsługa programu MS Word (narzucanie różnych styli tekstu, formatowanie tabelek, wstawianie obrazków itp.);
 • Obsługa dowolnego programu graficznego (zmiana wielkości screena, dodanie ramki, wyostrzenie, zapis w rozmiarze do zastosowań webowych etc.);
 • Umiejętność pracy zespole i dostosowania się do wymogów pracodawcy;
 • Komunikatywność;
 • Samodzielność. Jeżeli spełniasz wszystkie powyższe, wyślij zgłoszenie na mail podany poniżej z tytułem PRACA AUTOR WIADOMOŚCI HARDWARE . Do maila proszę załączyć :
 • CV i list motywacyjny;
 • Trzy przykładowe wiadomości o tematyce sprzętowej. Krytycznie ważny przy ocenie zgłoszenia będzie dobór materiałów ->
 • celujemy w mainstream. Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w zgłoszeniu klauzuli : Zgodnie z art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (dalej Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) w związku z zamiarem pozyskania Pani / Pana danych osobowych dla celów rekrutacji niniejszym informujemy, że : 1) Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest GRY-

  OnLine S.A., z siedzibą w Krakowie przy al. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków. 2) Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się pod adresem e-

  mail iod at gry-online.pl. 3) Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach prowadzonej aktualnie rekrutacji, a także na potrzeby przyszłych rekrutacji przeprowadzanych przez Administratora w okresie następnych 12 miesięcy.

  W przypadku gdyby w wyniku prowadzonych w tym okresie rekrutacji Pani / Pana kandydatura nie została zaakceptowana i nie doszło do zawarcia stosownej umowy, Państwa dane zostaną usunięte.

  4) Przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych odbywa się na podstawie Artykułu 6 ust.1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE tzn.

  przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych odbywa się na podstawie udzielonej przez Panią / Pana zgody 5) Odbiorcą Pani / Pana danych osobowych będą również operatorzy pocztowi w przypadku kierowania do Państwa pisemnej korespondencji dotyczącej prowadzonej rekrutacji.

  6) Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych. 7) Posiada Pani / Pan nieograniczone prawo do żądania od Administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, a także prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych oraz prawo wniesienia sprzeciwu odnośnie przetwarzania.

  Posiada również Pani / Pan prawo do cofnięcia w każdym czasie zgody na przetwarzanie Pani / Pana danych, z tym że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  8) W razie gdy uzna Pani / Pan, że przetwarzanie Pani / Pana danych osobowych narusza przepisy Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych, ma Pani / Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych.

  9) Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest konsekwencją wyrażenia przez Panią / Pana zgody na przetwarzanie danych i nie jest wymogiem ustawowym ani umownym a zatem nie występują po Pani / Pana stronie ewentualne konsekwencje niepodania danych, za wyjątkiem rezygnacji z / braku możliwości udziału w procesie.

  10) Pani / Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku