Programista CNC
Famur Famak S.A.
Kluczbork, Opolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Famur Famak to zespół sześciuset pracowników posiadających najwyższe kwalifikacje w zakresie projektowania, produkcji i zarządzania.

Obecnie dla naszego zakładu w Kluczborku poszukujemy pracownika do pracy na stanowisku : PROGRAMISTA CNC Miejsce pracy : Kluczbork Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie :

 • programowanie maszyn sterowanych numerycznie (wytaczarki i Centrum Tokarskie Okuma) Nasze wymagania :
 • wykształcenie wyższe, mile widziane o kierunku informatycznym,
 • bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego,
 • umiejętność programowania maszyn sterowanych w systemie Haidenhain
 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
 • mile widziana znajomość branży metalowe i obróbki mechanicznej
 • znajomość programu AutoCAD, Inventor
 • sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań, komunikatywność Oferujemy :
 • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 • pracę w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku,
 • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia z okazji Świąt Wielkanocnych i Świąt Bożego Narodzenia, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do zajęć sportowych lub wydarzeń kulturalnych, paczki dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołajek),
 • możliwość zdobywania cennych doświadczeń i rozwoju zawodowego u boku wysoko wykwalifikowanych specjalistów,
 • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne, itp.
 • W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana / Panią danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.

  W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ prosimy o dołączenie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez Grupę TDJ" (opcjonalnie).

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres odo(at)famak.

  com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  informujemy, że : 1.Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Famur Famak S.A. z siedzibą w Kluczborku, ul. Fabryczna 5, REGON : 531102726, NIP : 7510002119, KRS : 0000076547.

  2.Famur Famak S.A. jest częścią Grupy TDJ, w związku z czym Pana / Pani dane osobowe będą objęte współadministrowaniem oraz przekazywane w obrębie Grupy TDJ na potrzeby realizacji celu, dla którego są przetwarzane.

  3.W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych zachęcamy do kontaktu poprzez adres mailowy : odo(at)famak.

  com.pl oraz pisemnie na adres naszej siedziby. 4.Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji.

  5.Podstawą prawną przetwarzania Pani / Pana danych jest obowiązek prawny ciążący na administratorze art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 - Kodeks Pracy oraz zgoda art.

  6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679. 6.Pani / Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

  7.Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody.

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie drogą elektroniczna na adres odo(at)famak.

  com.pl . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  8.Ma Pani / Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

  9.Podanie przez Panią / Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹ Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym.

  Podanie przez Panią / Pana innych danych jest dobrowolne. 10.Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku