Praca dla terapeuty Integracji Sensorycznej
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Pruszkó
Pruszków, Mazowieckie
‎7 godz. temu
source : Lento.pl
 • Niepubliczna Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna Mądra Sówka w Pruszkowie, zatrudni terapeutę integracji sensorycznej. Opis stanowiska pracy : - prowadzenie zajęć indywidualnych Integracji Sensorycznej - prowadzenie dokumentacji - udział w zebraniach zespołu - współpraca ze specjalistami prowadzącymi dzieci - prowadzenie konsultacji dla rodziców Oferujemy : - umowę o pracę lub samozatrudnienie - miejsce w zgranym zespole - przyjazną atmosferę pracy - wyposażoną salę do integracji sensorycznej - pracę w elastycznych godzinach pracy Wymagania : - wykształcenie wyższe kierunkowe najlepiej z przygotowaniem pedagogicznym - uprawnienia do prowadzenia terapii i diagnozy Integracji Sensorycznej (certyfikat);
 • łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi - czerpanie przyjemności z pracy z dziećmi - punktualność, odpowiedzialność, samodzielność i kreatywność - doświadczenie w pracy z dziećmi, mile widziana również praca z dziećmi z autyzmem.
 • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy : Więcej informacji pod numerem telefonu : 507-107-887 lub 503-810-023.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku