Magazynier
Lambertz Polonia Sp. z o.o.
Ruda Śląska, śląskie, Polska
4 d. temu
source : Pracuj.pl

Magazynier

Miejsce pracy : Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

  • załadunek i rozładunek produktów, surowców, opakowań
  • utrzymywanie magazynu w należytym porządku
  • prace magazynowe
  • weryfikacja dokumentów dostaw pod kątem zgodności ilościowej i jakościowej
  • współpraca z działami : produkcji, zakupów, logistyki
  • Nasze wymagania

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (12-to godzinnym)
  • wysoka motywacja do pracy
  • To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (,,wczasy pod gruszą , premie świąteczne etc.)
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego OK System
  • Imprezy integracyjne
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Zniżki na zakupy w sklepach firmowych Lambertz
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Lambertz Polonia Sp. z o.o. jest częścią Grupy LAMBERTZ wiodącego producenta pieczywa cukierniczego w Niemczech i jednego z największych na świecie.

    Od prawie 330 lat konsekwentnie buduje swoją pozycję rynkową w oparciu o tradycję, wysoką jakość produktów i stabilne warunki zatrudnienia dbając jednocześnie o rozwój pracowników.