Praktyki, Zarządzanie Ryzykiem Informatycznym (Zespół Technology Risk), Warszawa
Ernst & Young Global Limited
Warszawa, All, Poland
‎4 godz. temu

Poszukujemy praktykantów do zespołu Zarządzania Ryzykiem Informatycznym (FSI).

Możliwości, jakie na Ciebie czekają :

Praca w Zespole Zarządzania Ryzykiem Informatycznym Pracując dla naszych klientów pilnujemy, by obszar IT i bezpieczeństwa informacji przyczyniały się do wzrostu wartości biznesu, zwiększenia skuteczności działania oraz ograniczenia ryzyk.

Nie ograniczamy się do kwestii technologicznych jesteśmy świadomi, jak ważne jest uwzględnienie biznesowego punktu widzenia.

Twoje główne zadania :

  • Dołączając do naszego zespołu będziesz brać udział w projektach audytowych i doradczych następujących obszarach :
  • audyty obszarów IT
  • przeglądy bezpieczeństwa
  • analiza środowiska informatycznego pod kątem zgodności z aktami prawnymi, w tym w szczególności pod kątem zgodności z Rozporządzeniem UE i Rady o Ochronie Danych Osobowych
  • analiza procesów biznesowych wspieranych przez systemy informatyczne
  • identyfikacja i analiza ryzyk oraz weryfikacja mechanizmów kontrolnych w systemach informatycznych
  • ocena dojrzałości procesów w obszarze IT i bezpieczeństwa
  • planowanie ciągłości działania
  • optymalizacja działań oraz wsparcie w zarządzaniu dużymi programami IT
  • IT due diligence w procesach fuzji i przejęć
  • Potrzebne umiejętności i doświadczenie :

    Od kandydatów - studentów i absolwentów studiów magisterskich - oczekujemy :

  • zainteresowania technologiami informatycznymi oraz zagadnieniami z zakresu ochrony danych, w tym w szczególności danych osobowych (data protection, data privacy) a także zarządzania danymi i jakością danych (data quality, information intelligence)
  • chęci rozwoju w przynajmniej jednym z obszarów świadczonych przez nas usług
  • wiedzy o zastosowaniu rozwiązań informatycznych w biznesie
  • zdolności analitycznych
  • dobrych wyników na studiach
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego
  • umiejętności pracy w zespole i łatwości nawiązywania kontaktów
  • dobrej organizacji pracy i zaangażowania
  • Oferujemy :

  • studentom studiów magisterskich płatne praktyki, absolwentom stałą pracę
  • a także :

  • kwalifikacje oraz certyfikaty
  • indywidulną mapę szkoleń
  • elastyczny czas i miejsce pracy
  • dedykowanego Career Counselora
  • program EY Care & Wellness i owoce w biurze
  • biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji
  • Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

    O EY Polska

    Jesteśmy globalną firmą doradczą - pomagamy przedsiębiorcom, organizacjom i społecznościom najlepiej wykorzystać swój potencjał.

    Realizujemy projekty w zakresie : Audytu, Doradztwa Podatkowego, Transakcyjnego i Biznesowego (w tym IT). Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie.

    W Polsce jest nas ponad 3200, pracujemy w : Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu.

    Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.