Technik Elektryk Utrzymania Ruchu
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Bielawa
2 d. temu
source : infoPraca

Oferta skierowana jest dla osób z doświadczeniem i absolwentów szkół technicznych, którzy chcą rozpocząć swoją pracę w zawodzie.

Firma zapewnia pakiet relokacyjny dla osób mieszkających poza województwem dolnośląskim.

Miejsce pracy : Biskupice Podgórne

Rekrutacja prowadzona on-line!

Oferta :

  • Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanej wiedzy z obszarów elektryki, automatyki, mechaniki + comiesięczna premia (4300 - 6500 brutto)
  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta (pierwsza umowa zawierana na 3 miesiące, kolejna na 2 lata ->
  • czas nieokreślony)

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami i maszynami
  • Rozwój zawodowy, bogaty pakiet szkoleń ->
  • w przyszłości możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

  • Wsparcie przełożonych na etapie wdrożenia / nauki
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny dla osób chcących przeprowadzić się w okolice Wrocławia (pomoc w przeprowadzce obejmuje dodatek finansowy do wynagrodzenia ->
  • nawet do 11 tysięcy brutto!)

  • Bezpłatny transport pracowniczy z Wrocławia, Wysokiej, Sadkowa, Boguszowa Gorców, Wałbrzycha, Świdnicy, Kłodzka, Olbrachcic Wlk.
  • Ostroszowic, Nysy, Legnicy, Jawora, Nowej Rudy, Ziębic, Wołowa, Kątów Wr., i wielu innych (100 miejscowości)

  • Nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Rozbudowany pakiet benefitów (m.in. : opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, pakiet sportowy, dofinansowanie nauki języka angielskiego, stołówka pracownicza, dofinansowanie posiłków)
  • Wymagania :

  • Ukończona szkoła średnia techniczna lub studia wyższe na kierunkach technicznych (preferowane : elektryka, automatyka, mechanika, mechatronika lub pokrewne)
  • Teoretyczna wiedza (szkolna) i chęć dalszego rozwoju w obszarze elektryki, automatyki / mechaniki
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (4 dni pracy ->
  • 4 dni wolnego)

  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1
  • Dyspozycyjność i chęć przeprowadzki w okolice Wrocławia
  • Nie masz doświadczenia? Aplikuj! Szukamy też osób do przyuczenia
  • Zadania :

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Zgłoś tę pracę