Pokojowa Nowy Targ
MrClean
Nowy Targ, Małopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma sprzątająca poszukuje do pracy w hotelu na stanowisko : Pokojowa w pełnym wymiarze godzin. Praca w godzinach : 8-16 zgodnie z grafikiem.

Opis stanowiska : osoby odpowiedzialne, zainteresowane stałą i stabilną pracą. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zapewnienie czystości w pokojach hotelowych zgodnie z wymogami i standardami.

OFERUJEMY : możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę , szkolenie zawodowe , atrakcyjne warunki pracy, wynagrodzenie wypłacane terminowo , stałe i stabilne zatrudnienie OCZEKUJEMY : dyscypliny w zachowaniu czystości i higieny pracy ,dobrej organizacji pracy własnej, dyspozycyjności w weekendy i święta, solidności i pracowitości ,mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ,mile widziana książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku